Borusan Alpha Staj Programı - Borusan Careers

Borusan Alpha Staj Programı

Borusan Alpha Genç Staj Programı ile Borusan Grubu'nun vizyonunu destekleyecek yetenekleri ve geleceğin liderlerini olma yolunda ilerleyecek öğrencileri gruba kazandırarak yetiştirmeyi amaçlıyoruz. Bu amaca paralel olarak Borusan Alpha Staj ve Borusan Alpha Genç Yetenek programımız arasında bir köprü oluşturup stajyer olarak aramıza katılan yeteneklerin mezun olduğunda da tam zamanlı olarak Borusan Alpha Genç Yetenek Programı’na geçiş yapabilmesi için fırsat yaratıyoruz.

Borusan Alpha stajyerlerimiz, stajlarını uzun dönem olarak gerçekleştirir. Staja başladıkları ilk gün itibarıyla deneyimli Borusan çalışanlarıyla birlikte öğrenir, gelişir, projelerde yer alır ve katkı yaratırlar. Böylelikle Alpha stajyerlerimiz kariyerlerine bir adım önde başlarlar.

Borusan Alpha Staj Programı’na kimler katılabilir? Lisans programlarının 3. ve 4. sınıf öğrencisi veya lisansüstü programlarına devam ediyorsan, ders programını ayarlayarak haftanın en az 2-3 günü bizimle olabileceksen, çok iyi derecede İngilizce biliyorsan, zorlukları seviyor ve çözüm üretmek seni heyecanlandırıyorsa, bilgi, deneyim ve sürekli öğrenmenin gücüne inanıyorsan aradığımız ALPHA STAJYERİ sensin!

Borusan Alpha Staj Programı ilanı tüm Borusan Grubu şirketlerindeki Alpha Staj rollerini kapsayan genel bir ilandır. Bu ilana başvururken çalışmak istediğin şehir ve iş alanını seçmen bizim için yeterli. Sen seçimlerini tamamladıktan sonra katılacağın değerlendirme aşamalarındaki gözlemlerimize göre senin için en uygun pozisyonu önereceğiz.

Başvurunu yapmak için hemen tıkla!

Başvuru Açık ilanlarımıza Kariyer.net, Youthall, Toptalent.co ve LinkedIn üzerinden başvurup değerlendirme sürecine katılabilirsin.
Genel Yetenek Testi Başvurun olumlu değerlendirildi, şimdi sana ileteceğimiz online genel yetenek testini tamamlayabilirsin. Sözel kavrama, sayısal verileri analiz etme ve doğru çıkarımlara ulaşma yeteneğini değerlendiren test için 50 dakikanı ayırman yeterli.
İngilizce Testi İyi İngilizce iş hayatının olmazsa olmazı! Online İngilizce testini tamamlamanı bekliyoruz.
Online Tanışma Seni daha yakından tanımak için yönlendireceğimiz soruyu 2-3 dakikalık bir video ile cevaplamanı bekliyoruz.
Yüz Yüze/Online Görüşme Değerlendirme aşamalarında başarılı oldun tebrikler! Son aşamada birlikte çalışacağın yönetici ile tanışacaksın.
Teklif Tüm aşamaları başarıyla tamamlaman durumunda sana teklifimizi yazılı ve sözlü olarak ileteceğiz.
İşe Hazırlık İşe başlamadan önce senin için hazırladığımız oryantasyon programına katılarak Borusan ailesini yakından tanımanı istiyoruz. Aramıza katılmanı sabırsızlıkla bekliyoruz!